Princ Harry žádal o ruku

Velikost textu: AAA

26. 5. 2008

Mladší syn britského korunního prince Charlese, Harry (23), se prý v nejbližší době chystá požádat o ruku svou přítelkyni, Chelsy Davy.

S jejím tatínkem si prý už povolení žádat o ruku vyřídil. Nedávno se totiž Harry s rodiči své jihoafrické přítelkyně setkal v luxusním hotelu v Kapském městě. "Šlo o hodně intenzivní rozhovor," říká člen princova doprovodu. "Bylo jasné, že s nimi probírá něco náramně důležitého. Harry je hodně tradiční a proto to chtěl udělat tak, jak se má, a napřed požádat o povolení otce."

Zdá se ale, že multimilionář Charles Davy měl vůči princi jisté výhrady. "Harry je skvělý mladý muž, ale občas věci nedotáhne do konce. Rodiče Chelsy vědí, že má jejich dceru rád, ale chtějí se ujistit, že mu to vydrží," dodal nejmenovaný zdroj. Harry, který se minulý měsíc vrátil z desetitýdenního služebního pobytu v Afghánistánu, prý nyní začal Chelsy oslovovat "ženuško". Všichni kolem něj se shodují, že si během vojenské služby skutečně ujasnil, s kým chce strávit zbytek života. Zdroj: Korzo, Foto: Princeofwales.gov.uk/

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější