Sexbomba Andrea Verešová naštvala fanoušky: Tyhle vnady už NEVYSTAVÍM!

Velikost textu: AAA

5. 6. 2014

Modelka Andrea Verešová (33) se nechala zřejmě inspirovat svým expřítelem Jaromírem Jágrem, který se nechal slyšet, že v českém národním mužstvu končí. K podobnému rozhodnutí se odhodlala Andrea Verešová, která se zřejmě naposledy objevila na přehlídkovém mole v plavkách.

„Už si říkám, že je na čase předat to mladším. Zvažuji, že tahle přehlídka plavek, kterou jste viděli, je poslední,“ nechala se slyšet. A to se pyšní výstavnější figurou než řada jejích mladších kolegyň. „Ostatní holky nesleduji, připadá mi to nevhodné. Ale když to slyším od někoho jiného, je to milé. Také nechci končit proto, že bych si to nemohla dovolit kvůli postavě,“ upřesnila Verešová.

Ta si postavičku dvacítky udržuje tvrdou drřinou a přísnou disciplínou. „Sportuji opravdu hodně, miluju jógu, pilatek, sportuji s dětmi, jsme venku v zimě, v létě – jen střídáme kolečkové brusle, kolo, plaveme, lyžujeme. Je to celé o životním stylu,“ projevila svůj názor.

Jediný, kdo by mohl modelčino rozhodnutí poněkud nahlodat je například značka Victoria’s Secret. „A když říkám, že končím, tak nemohu slíbit, že pokud by mne ve čtyřiceti oslovili na přehlídku Victoria’s Secret a já na to ještě měla postavu, že bych odmítla. To by asi neodmítla žádná,“ uzavřela diskusi Andrea.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související