Faldíková revoluce: Do prestižního kalendáře se konečně dostala BOUBELKA!

Velikost textu: AAA

24. 8. 2014

Snad žádný kalendář se nemůže pyšnit takovou prestiží jako slavný Pirelli. Věhlasní fotografové do něj každým rokem fotí ty nejslavnější modelky či herečky, které se mohou pochlubit těmi nejdokonalšími křivkami.

Fotograf Steven Meisel se však rozhodl tuhle tradici zbořit a mezi snímky hubených manekýn „propašovat“ i modelku nadměrných velikostí!

Tou vyvolenou je Candice Huffine, modelka okouzlující svou krásou a svými plnými boky a vnadným poprsím muže po celém světě, která dokazuje, že ženské tělo je nádherné, i když není jen kostrou potaženou v kůži.

Tyhle předsudky ostatně s úspěchem boří již od roku 2010, kdy se poprvé objevila v módním editorialu a okamžitě se stala senzací. Má za sebou práci pro věhlasné módní značky, fotí a předvádí pro nejslavnější návrháře.

Teď si může přidat další pomyslný „zářez“ v pronikání do světa, který byl donedávna výsostným místem hubených modelek. Doufejme, že není poslední boubelkou, která se do slavného kalendáře Pirelli dostala a jejímiž křivkami se bude moci těch pár vyvolených, kteří kalendář dostanou, pokochat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související