Vždy elegantní Renáta Czadernová v propoceném trikotu: A pořád je sexy!

Velikost textu: AAA

1. 9. 2014

Druhá vicemiss ČR 2006 a populární televizní moderátorka Renáta Czadernová je závislá! Neujíždí na ničem jiném než na běhání. Přestože její postava nepotřebuje žádné vylepšování, podlehla tato půvabná mladá žena pravidelnému sportování. Ve slušivém oblečku a absolutně bez make-upu jí tak můžeme běžně spatřit v pražských ulicích i na hromadných akcích typu červencové Girl´s Night Prague. Musíte uznat, že i když aktivním pohybem propotí tričko, moc jí to sluší.

Vždy upravenou moderátorku s dokonalým nalíčením byste možná v davu běžců ani nepoznali. Nebo by vás spíše nenapadlo, že si tato VIP ikona chodí pravidelně zaběhat. „Modelkovské míry moc neprožívám, ale chci se cítit dobře“, říká Renáta Czadernová. „Sportu se aktivně věnuji již od dětství a vyzkoušela jsem si mnoho různých disciplín. Aktuálně u mě jednoznačně vede běh. Skvěle si při něm vyčistím hlavu a navíc udělám i něco pro sebe“, dodává.

I když modeling není v její profesní kariéře rozhodně na prvním místě, nikdo by to nehádal. Pořád se totiž může pochlubit dokonalými proporcemi. Ty budou ozdobou kampaně oblíbené značky na sportovní výživu, která bude představena na přelomu roku. Již nyní můžete hádat, zda se v ní Renáta představí jako sličná běžkyně nebo překvapí ještě odvážnějšími fotkami!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související