Tahle »BOUBELKA« umí svoje křivky prodat: Konečně je za chytit, pánové!

Velikost textu: AAA

8. 9. 2014

Myslíte, že takzvané plus size modelky, tedy modelky nadměrných velikostí jsou sebevědomé ženy, které prostě milují svoje tělo takové, jaké je, a nestydí se ho ukazovat? Pak věřte, že tomu tak vždy být nemusí!

Jedna z našich nejúspěšnějších XXL manekýn Bára Bartáková v jednom z rozhovorů nedávno přiznala, že i když její tělo dnes patří k vůbec nejobdivovanějším v kategorii plus size, ona sama měla období, kdy ho neměla vůbec ráda.

Ani Báře se tak prý nevyhnuly nejrůznější diety, spokojená se svými křivkami nebyla ani tehdy, když měla o plných 20 kilogramů míň než dneska! Připadala si tlustá, měla pocit, že ji společnost kvůli nadváze odsuzuje. Zkrátka bylo její sebevědomí na bodu mrazu.

Dnes už je ale se svou postavou spokojená a plné, výrazně ženské křivky, na nichž rádo spočine oko nejednoho muže (raději než na vyhublých modelkách), si udržuje cvičením a vyváženým jídelníčkem. A vzkazuje všem ženám, jež se kvůli svému tělu trápí jako kdysi ona, aby – pokud jsou zdravé – odhodily předsudky a svoje křivky si hezky užívaly!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související