Táňa Kuchařová jak ji opravdu neznáte: Upocená a nenalíčená!

Velikost textu: AAA

10. 9. 2014

Naprostá spokojenost a pocity štěstí čekaly na Miss World, topmodelku a herečku Taťánu Kuchařovou v cíli závodu adidas Běh pro ženy 5km, když se časomíra zastavila na čase 30:30. Populární topmodelka si na léto připravila náročný program v podobě běžeckého tréninku, když se ve spojení se značkou adidas stala tváří projektu #mych5km a nafotila novou kolekci.

Do projektu zaměřeného na podporu rekreačního běhání mezi ženami se začínající běžkyně a herečka Taťána Kuchařová zapojila s vervou sobě vlastní. Celé léto na svém facebookovém profilu sdílela pod hashtagem #mych5km dojmy a zážitky ze svých běžeckých tréninků a na konci srpna si s populární modelkou mohlo zaběhat na tréninku 60 běžkyň z řad veřejnosti.

Aby se k pravidelnému běhání dostatečně namotivovala, přijala Taťána výzvu v podobě závodu na 5km. Jako hlavní cíl si přitom stanovila nejen běh dokončit, ale překonat vlastní rekord z tréninku. „Tři dny před závodem jsem si zkušebně zaběhla 5km na běžeckém pásu a dala jsem do toho všechno. Dostala jsem se na čas 32 minut, takže cílem v závodě bylo dostat se pod tento čas," upřesnila Taťána.

Na třetím kilometru ale byl tento cíl v ohrožení. Taťánu strhla závodní atmosféra a povzbuzování fanoušků okolo trati, takže první částí proběhla ve velmi vysokém tempu. Krize se dostavila po polovině závodu, kdy se k horku z vyhřátých pražských ulic přidala únava. Mírné zpomalení naštěstí zafungovalo a Taťána si ve svých oblíbených růžových botách doběhla pro nový osobní rekord.

„Posledních pár metrů před cílem jsem si znovu sáhla na dno sil, ale nakonec se mi podařilo můj dosavadní nejlepší čas zdolat. Navíc o víc jak minutu a půl! Jsem z toho nadšená. Přesně tohle jsou ty pocity, kvůli kterým jsem s běháním začala. Po doběhnutí si pokaždé užívám tu vlnu štěstí," uvedla spokojená Taťána.

S běháním proto rozhodně nehodlá končit. „Je to skvělý způsob, jak si udržet fyzičku, kterou jsem si tak pracně vybudovala. Kromě toho je to úžasný relax a zábava. Myslím, že mě to jen tak nepustí. A každé ženě, která s běháním ještě pořádně nezačala, to doporučuji co nejdříve změnit," vyzývá úspěšná Taťána.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související