Šaty jí zničily postavu: Štíhlá modelka vypadala jako »zbouchnutá«!

Velikost textu: AAA

11. 2. 2015

Na Plese v Opeře se objevila řada celebrit včetně Kateřiny Sokolové, jedné z našich nejkrásnějších miss. Kateřina na sobě měla šperky v hodnotě 1,5 milionu korun! Mnohem více ale zraky přítomných upotalo výrazné bříško, které se Katce rýsovalo pod šaty...

Tak je těhotná, nebo není - kolovalo celý slavnostní večer sálem? Krásná Katka ale jednoznačně zapírá. „To jste mě pobavili, těhotná vážně nejsem," sdělila zvědavým novinářům Katka „Je pravda, že mi ty šaty moc nesedly," dovysvětlila modelka, která se marně snažila upoutat pozornost spíše na luxusní šperky, které ji zdobily dekolt.

„Ty šperky jsou nádherné, nikdy jsem na sobě neměla set, který by překročil hodnotu milionu korun, takže jsem se měla i trochu strach a nechtěla na sebe strhávat pozornost," říká Kateřina, která si na akci odvážně nechtěla vzít ani bodyguarda a šla s přáteli.

Kateřina měla šaty od slovenského návrháře Fera Mikloska, který často obléká například Adélu Banášovou. Dekolt Kateřiny nechal krásně vyniknout setu, který se skládá z náušnic prstenu a náhrdelníku. „Nosit takový šperk je opravdu zážitek, šperky mám zapůjčené z Klenot Aurum a těžko se mi budou vracet,“ směje se Kateřina.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související