Kam dal rozum?! Baculatý komik nechal tuhle sexbombu!

Velikost textu: AAA

5. 3. 2015

Britský komik David Walliams a modelka Lara Stone se prý po pěti letech manželství rozcházejí. A byla to blonďatá kráska, která se po boku Justina Biebera objevila v reklamě na spodní prádlo Calvin Klein, kdo se rozhodl vztah ukončit. Třiačtyřicetiletý komik s tím nakonec souhlasil, ačkoli nerad. Mají spolu teprve jednadvacetiměsíčního syna Alfreda.

David se snaží tvářit statečně. Ale lidé jemu blízcí se velmi obávají o jeho zdraví, protože dobře vědí, jak je zničený. David je zvyklý skrývat emoce za komiku, protože tak to dělal celý život. Jenže uvnitř je opravdu zničený,“ píše britský deník The Sun.

Jednatřicetiletá nizozemská kráska Stone si komika Walliamse vzala po roce randění v květnu 2010. Podle deníku The Sun se na konci února odstěhovala z Davidova domu na severu Londýna, do něhož se přestěhovala po svatbě. S Larou odešel malý Alfred i jejich pes Bert.

Vztahu zřejmě ublížilo právě natáčení reklamy na spodní prádlo Calvin Klein. Drzý, tehdy ještě dvacetiletý, Kanaďan Bieber totiž sebevědomě na Laru útočil. A chlubil se tím, že jí dělal návrhy. Ona ho prý sice chladně zpražila, v bulváru se však téma propíralo. A takové bulvární podrývání vztahu nikdy neprospívá.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související