TO MUSÍTE VIDĚT: Modelka do sebe za 16 minut natlačila 120 kuřecích nuget!

Velikost textu: AAA

5. 6. 2015

Dvaadvacetiletá Miss Earth z Nového Zélandu Nela Zisser se rozhodla bourat mýty o vyzáblých modelkách, co jedí tak akorát vatové tampony namočené do mléka. Poté, co dokázala za pět minut spořádat 2,3 kilogramu vážící burrito, předvedla další úctyhodný výkon. Za šestnáct minut do sebe natlačila 120 smažených kuřecích nuget.

Ačkoli se jí nepodařilo porazit světovou jedničku Matta Stonieho, který dokázal 120 nuget pozřít za čtrnáct minut a třiatřicet sekund, rozhodně se za svůj výkon nemusí stydět. Pro mnohé je s podivem, že takový jedlík vypadá štíhle jako dívky z přehlídkových mol. Navzdory lásce k jídlu si Nela dokáže udržet hubené tělo.

„Nebudu vám tady lhát, necítím se dobře. Nezdálo se to jako moc jídla, ale byla toho hromada. Bylo mi zle pár hodin, ale když to jednou začne vaše tělo trávit, zlepší se to. Cítila jsem se po tom burritu mnohem líp než po nugetách,“ svěřila Nela v rozhovoru pro australský deník The Mail.

Ačkoli ji soutěže v pojídání baví, většinu času věnuje spíš péči o postavu.

„Moc ráda jsem aktivní a nedokážu dost dobře chvíli posedět, mám velmi rychlý metabolismus, takže je pro mě velmi těžké přibrat. Od desíti let surfuji a vždycky jsem milovala posilovny, jógu a jiné sporty. Mám tendenci přibírat svaly, hlavně když hodně posiluji, myslím, že mám v tomto ohledu veliké štěstí,“ dodala Zisser.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související