Silikonová Pavelková: Ostrý útok na Kadlčkovou!

Velikost textu: AAA

12. 5. 2009

Podle dopisu, který nám přišel z e-mailové adresy modelky Romany Pavelkové, je její kolegyně Dominika Kadlčková pěkně vypočítavá mrcha!

Silikonová kráska Romana Pavelková je zoufalá. Někdo se jí totiž naboural do e-mailové schránky a jejím jménem nyní obesílá redakce bulvárních médií, kde v textu pomlouvá Dominiku Kadlčkovou. „Nemůžu tomu uvěřit! Už jsem volala správci mých internetových stránek, potvrdil mi, že se někdo z venku naboural do mého mailu. Nemám tušení, kdo, co, proč a kam všude ten e-mail někdo poslal. A proč si vybral zrovna mě?!! Já bych je nejradši uškrtila,“ řekla nám naštvaná Romana. A není se co divit. Autor textu si totiž skutečně nebere servítky!

Jelikož zmíněný dopis dorazil i do redakce Odhaleno.cz, přinášíme Vám ho v úplném a redakčně neupraveném znění: Dobrý den. Píši vám informace o Dominice Kadlčkové. Dominika teď má strašně ráda ničit osttaním věci. Ted zničila vztah Miss Zuzany Jandové a Tomáše Koběrského. Vše říkala na přehlídkách říkala že má nového přítele a že je známý Zuzky a nakonec sní vyšlo že je to Tomáš zuzky teď už bývalý přítel. Dominika Miluje provokatérství. Když jde někam na akci kde je mnoho známích lidí tak dokaždého rýpe a udělá vše aby se o ní vědělo. Ke vztahu k Tomšovi se nechce vyjadřovat že to byl jen ulet. Ale bohužel zuzka ulety neodpuští a rozešla se s Tomem a kamarádství mezi nimi taky došlo.

Dominika to těžké i v práci jako modelka se tady v česku moc dobře neuživí. Když jsem se sní byvila tak říkala že bere práci jen přes mou agenturu a to má tak 3-4 přehlídky do měsíce a někdy ani to ne za které si říká 4000 kč což si myslím že i na ni je to dost ,ale bohužel jí to klienti dají no.Tak z toho by se asi těžko uživila takže má ještě na drátu rodiče kteří ji i v její roku živí nikde se nechce zpojovat s rodičmi ,ale bohužel je to tak.Když dostla anabídku vrátit se zpět do ulice tak odmítla kvůli tomu že jí nabídly směšných 10000kč měsíčně ted lituje a všem říká že kdyby ji znovu oslovly tak by to brala.Dominika básní jak v létě vyřáží na luxusní dovču která ji ude stát majlant a kdesi cosi ,ale že by na to vydělala v česku to se mi nezdá a v zahraničí nic moc ji taky nedávají.Ta Ok třeba vám to pomůže k nějakému článku.Prosím nezvěřejňujte mé jméno ani mail prosím diskrétnost. Romana Pavelková

Finalistka Miss ČR Romana Pavelková proto prosí: "Pokud někde takový text uvidíte, nevěřte tomu. Já mám s Dominikou korektní vztah a nikdy bych nic takového neposlala!"

Autor: Zuz, foto archiv 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/182-mila-myslikova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější