Trapas! Iveta Lutovská je z Třeboně, ale nesnáší ryby!

Velikost textu: AAA

23. 6. 2009

Česká Miss 2009 Iveta Lutovská je z Třeboně. Konečně se přiznala, že vůbec nemá ráda ryby, natož kapry.

„Právě proto, že jsem z Třeboně, o tom nemluvím. Každý si myslí, že jsem přímo posedlá po rybách, speciálně po kaprech,“ říká šestadvacetiletá kráska. „Ale pravda je taková, že vůbec ryby nesnáším. To si dám raději šišky s mákem než kapra.“ Nyní se Iveta Lutovská připravuje na cestu do Afriky. Jako patronka mezinárodní zdravotnické organizace Adra odlétá 24. června do Keni. „Teď jsem dokončila všechna očkování, proti žloutence, malárii a bůhví čemu všemu. A ještě procházím zdravotnickým kurzem,“ svěřuje se. V tamním zdravotním středisku Itibo bude totiž pomáhat nemocným. „Je to vlastně jedna z nejchudších oblastí Keni. A já jsem zatím zvyklá žít v Česku a jezdit po bohatých zemích, tak to pro mne bude zajímavá zkušenost. Ale ničeho se nebojím, protože to moje působení v Keni má mít opravdu smysl,“ upřesňuje.

A pak v srpnu poletí na Bahamy, kde se zúčastní soutěže Miss Universe. „Tak to už je o něčem jiném. Šaty mi připravuje Blanka Matragi. Tam si zase užiji luxus. Ale počítám s tím, že do Keni se budu pravidelně vracet a tamním lidem pomáhat,“ uzavírá.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/223-bara-stepanova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější