Claudia Schiffer je šíleně staromódní!

Velikost textu: AAA

1. 9. 2015

Modelka Claudia Schiffer ve svých čtyřiačtyřiceti letech drásá nervy milionům vrstevnic z celého světa, které by chtěly vypadat tak mladistvě jako ona. Jenže ačkoli se může blonďatá Němka jevit velmi svěže lidem starším, pro své děti je to staromódní podivínka. Nepoužívá totiž žádné sociální sítě.

Dvanáctiletý Caspar, osmiletá Clementine a pětiletá Cosima, které má supermodelka s manželem Matthewem Vaughnem, prý považují svou matku za vykopávku z prehistorie, která nechápe význam sociálních médií.

„Den začínám šálkem anglického čaje. Nezajímám se o sociální média. A přestože mě mé děti nazývají staromódní, já to tak mám ráda,“ přiznala rodačka z Rheinbergu v Severním Porýní.

Dnes už se však kráska z přehlídkových mol nepovažuje za Němku, trvale se usadila v Londýně, kde se cítí jako doma. Vyhovuje jí především tamní kultura.

Tate Modern má ty nejohromnější výstavy. Jednou z mých oblíbených byl Louise Bourgeois. Také mám ráda uměleckou galerii Timothyho Taylora. Ráda si užiju s rodinou večeři, a pak bowling v hotelu Ham Yard. Miluju jejich interiérový design. Nobu má zase nejlepší sushi. Objednávám si tam vždy sashimi z kranasa s jalapeños, špenátový salát a závitky s krevetí tempurou,“ dodala Claudia v rozhovoru pro magazín Grazia.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související