Tajemství dokonalé postavy Gisele Bündchen: TOHLE všechno nejí!

Velikost textu: AAA

7. 1. 2016

Modelka Gisele Bündchen nekonzumuje nic, co obsahuje pšeničnou mouku a bílý cukr. Tím prý nemusí vůbec řešit postavu a při běžném cvičebním režimu je stále štíhlá a fit. Stejně tak její manžel, hráč amerického fotbalu Tom Brady. Jejich jídelníček obsahuje především zeleninu a na tuto stravu si zvykají bez problémů i jejich dvě děti.

O jídelníčku nejlépe placené modelky světa a jejího chotě hovořil jejich osobní kuchař Allen Campbell v rozhovoru pro Boston.com.

„Osmdesát procent toho, co jedí, tvoří zelenina a celozrnné obiloviny: hnědá rýže, quinoa, proso, fazole. Zbývajících dvacet procent maso: trávou krmené hovězí steaky, jednou za čas kachna a kuře. A z ryb jim vařím nejčastěji divokého lososa. Tom nejí lilkovité plodiny, protože nemají protizánětlivé účinky. Takže nejí rajčata, papriky, houby nebo lilky. Rajčatové pyré jednou za čas, ale tak jednou do měsíce. Je to velmi odlišné od tradiční americké stravy, ale když jíte jen cukr a sacharidy, což dělá spousta lidí, vaše tělo je překyselené a nemocné. Cukr je pro lidi smrt,“ uvedl Campbell.

Tom Brady se prý však cukru nevyhýbá na Vánoce. To nikdy neodolá babiččinu cukroví.

„Moje babička vždy měla ten recept na sušenky, které nám pekla, takže každé svátky, Díkuvzdání, Velikonoce a Vánoce, máme tyto sušenky. To je u nás doma malá tradice,“ prozradil nedávno sám sportovec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související