Miss Lutovská, byť je rodačka z Třeboně, nejí kapra!

Velikost textu: AAA

14. 12. 2009

Česká Miss Iveta Lutovská (26) prožila převážnou část života v jihočeské Třeboni. Tradiční pochoutku - vyhlášeného jihočeského kapra, ale vůbec nejí. Výjimku prý neudělá ani o Vánocích.

"Dávám si kuřecí řízek, nemám prostě ryby v oblibě. Vím sice, jak jsou zdravé, ale nikdy jsem jim nepřišla na chuť," přiznává kráska. Trochu zahanbeně dodává, že "mořské potvory" podávané jako delikatesy na rautech v ní vzbuzují někdy i hrůzu. "Některé bych asi vůbec nepozřela, rybí polévku také nemusím. I když kapr s bramborovým salátem i polévka se u nás samozřejmě na Štědrý večer dělají, ale zároveň pro ty, co je nemají rádi, máme i vepřové a kuřecí řízky. Místo kapra na černo vinná klobása a každý si dá to, co mu chutná," upřesňuje.

Štíhlá misska se prý u štědrovečerní večeře vůbec nehlídá. Nepohrdne pořádnou porcí cukroví ani dalšími sladkostmi. "Mám ráda sladká jídla, koláče, buchty a přímo zbožňuji plněné čokoládové figurky. Vzpomínám si, jak jsem jednou jako malá byla tak nedočkavá, že jsem kvůli nim na sebe strhla celý stromeček," směje se. Ráda dodržuje o Vánocích i vánoční zvyky. "Jablíčka, skořápky, házení pantoflem, to všechno každý rok absolvuji. A musím říct, že to funguje. Nikdy se zatím nestalo, že bota dopadla špičkou ke dveřím. A i když bydlím momentálně v Praze, z domova jsem definitivně neodešla. Ani jsem si vlastně v Praze úplně nezvykla. A pokud mi to čas umožní, vracím se pravidelně domů do Třeboně, kde žije můj přítel i moje rodina," říká Lutovská.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/341-nada-konvalinkova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější