Naomi Campbell: Celé hodiny jsem šmírovala před domem

Velikost textu: AAA

29. 8. 2016

Naomi Campbell je skalní fanynkou svého kamaráda Boye George. Ale jako mladá a neznámá modelka se s ním osobně neznala a spolu s jinými nadšenci celé hodiny sedávala před jeho domem, aby ho mohla zahlédnout, když bude přicházet či odcházet.

„Byl mým dětským idolem a jsem šťastná, že mu dnes můžu říkat můj blízký kamarád. Sedávala jsem před jeho domem s kamarádkou celé hodiny s časopisy nebo něčím jiným, co jsme chtěly, aby nám podepsal. Jako fanynka tak považuji za obrovské štěstí, že jsem vystupovala ve dvou jeho videoklipech skupiny Culture Club. Když mi bylo třináct, hrála jsem dívku ze stepujícího sboru v I‘ll Tumble 4 Ya. Další rok mě obsadil do jiného klipu, Mistake No. 3. Milovala jsem Culture Club a Boye George a miluji je stále,“ přiznala Campbell v rozhovoru pro magazín Attitude.

Největší poctou však pro hvězdu přehlídkových mol bylo angažmá v klipu Boba Marleyho.

„Musím přiznat, že ze všech těch klipů, v nichž jsem se objevila, tak nejúžasnější byl ten od Boba Marleyho. Bylo mi jen sedm a byl to můj první klip. Byla jsem příliš malá, abych většinu z toho chápala, ale pamatuji se, že jsem byla trochu nervózní, když jsem se s ním měla potkat. Má rodina milovala reggae. Stále si pamatuji, jak se doma z rádia velmi často ozýval Bob Marley. Mít takové příležitosti v tak útlém dětství bylo opravdu úžasné,“ dodala modelka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související