Gisele Bündchen zabavila svým dětem halloweenské sladkosti a rozdala je dětem z ulice

Velikost textu: AAA

8. 11. 2016

Topmodelka Gisele Bündchen je přísná matka. Dovolila sice svým dětem, aby na Halloweena v pondělí 31. října vyrazily koledovat do ulic sladkosti, ale poté jim je zabavila. Jednak jako uvědomělá rodička odmítá nechat své potomky cpát se cukrem, ale také myslí na méně šťastné děti z ulice.

„Nemáme doma tento druh sladkostí obsahující cukr. Dovolila jsem jim tedy vybrat si jednu věc, ale víte co, ony si do toho kously a stejně jim to nechutnalo. Tak jsem jim řekla, že když jim to nechutná, tak ať to rozdají dětem na ulici, a ony to opravdu udělaly,“ prohlásila o svých dětech šestatřicetiletá Brazilka, která má s manželem Tomem Bradym šestiletého Benjamina a tříletou Vivian.

Nejlépe placená modelka planety dětem vyrábí zdravé dezerty z ovoce a ořechů. Sama přitom rafinovaný řepný či třtinový cukr vůbec nekonzumuje. Na počátku tohoto roku o tom hovořil její osobní kuchař Allen Campbell.

„Osmdesát procent toho, co jedí, tvoří zelenina a celozrnné obiloviny: hnědá rýže, quinoa, proso, fazole. Zbývajících dvacet procent maso: trávou krmené hovězí steaky, jednou za čas kachna a kuře. A z ryb jim vařím nejčastěji divokého lososa. Tom nejí lilkovité plodiny, protože nemají protizánětlivé účinky. Takže nejí rajčata, papriky, houby nebo lilky. Rajčatové pyré jednou za čas, ale tak jednou do měsíce. Je to velmi odlišné od tradiční americké stravy, ale když jíte jen cukr a sacharidy, což dělá spousta lidí, vaše tělo je překyselené a nemocné. Cukr je pro lidi smrt,“ uvedl Campbell.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související