Kate Moss: Lezla jsem k Georgi Michaelovi přes plot

Velikost textu: AAA

29. 12. 2016

Modelka Kate Moss byla v mládí docela posedlou fanynkou. A neváhala riskovat zatčení a vězení průnikem na cizí pozemek a obtěžováním slavných zpěváků. Pifku mívala také na George Michaela, s nímž se osobně přátelila. Jako mladá a neznámá modelka pro něj byla jednou z milionu fanynek, nyní je jeho sousedkou a leze k němu na zahradu přes plot, aby se koupala v jeho bazénu.

„Byla jsem obrovskou fanynkou (skupiny Wham). Byla to moje první kazeta (Last Christmas). Dostala jsem ji k Vánocům, Wham!. Máma mi ji koupila. Tuto a Blondie. A jo, byla to pecka. Miluju George Michaela,“ začala Kate ve studiu rozhlasové stanice BBC Radio 6, než do éteru vypustili hit Last Christmas skupiny Wham!, v níž byl George frontmanem.

Na otázku, zda se znají osobně, Moss odpověděla: „Ano. Splnil se mi sen. Znám ho, jo. On zná mě. Ale nejdůležitější je, že mi řekne, Kate, ahoj. Uf. V minulosti jsme se navštěvovali. Když je horko, má bazén, takže když je horko, tak já přijdu a ptám se, může se Lila (modelčina dcera) vykoupat u tebe v bazénu? A on řekne, no jasně, přijďte. A my můžeme přelézt ze zahrady do zahrady přes žebřík, už jsme to tak dělaly mockrát. Je to zábava,“ dodala britská topmodelka jen pár dní před smrtí slavného zpěváka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související