Musím se opít, aby mi mohli ostříhat vlasy, přiznává indická kráska Priyanka Chopra

Velikost textu: AAA

2. 1. 2017

Hollywoodská a bollywoodská hvězda v jedné osobě, bývalá Miss Indie a Miss World Priyanka Chopra přiznala, že trpí jistou formou keirofobie. Jinými slovy čtyřiatřicetiletá kráska má hrůzu ze stříhání vlasů. A když tedy její osobní stylisté a vizážisté přijdou s nápadem vytvořit kratší účes, musejí ji nejdříve pořádně opít.

„S mými vlasy mám velmi důležitý vztah. Myslím, že bych musela být opravdu ale velmi opilá, abych si nechala ostříhat třeba mikádo. Ráda bych ho měla, ale nevím, jestli bych na to měla dost odvahy. Před dvěma roky jsem šla na pedikúru a vyšla s přilbou na hlavě. A to s mým sebevědomím nepohnulo zrovna nejlépe. Mám ráda dlouhé vlasy, ale snažím se vyzkoušet různé střihy, protože to je věc, kterou vždy měním, když mám změnit svou postavu,“ přiznala Priyanka magazínu People.

Vlasy jsou tím, co krásná Indka na sobě považuje za největší přednost.

„Mé vlasy jsou velmi důležitou částí mého sebevědomí. Vím, že když mám hezké vlasy, cítím se mnohem sebevědoměji, celkově se cítím lépe. Ale v den, kdy mám vlasy špatné, začnu být nejistá. Pořád si říkám, proč mám vlasy v takovém zmatku? Jak to vypadám? A tím se hned cítím nepříjemně,“ dodala Chopra.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související