Bisexuálka Amber Rose: S bisexuálem bych nikdy nechodila!

Velikost textu: AAA

12. 1. 2017

Americká modelka Amber Rose přiznala už před mnoha lety, že je bisexuální. Bývalá partnerka Kanyeho Westa ale odmítá stejně tolerantní přístup u svých partnerů. Ačkoli v rozhovoru v roce 2009 tvrdila, že může milovat i ženu a je sexuálně nevyhraněná, teď zase prohlásila, že mít vedle sebe bisexuálního muže by nesnesla.

Třiatřicetiletá blondýna má s bývalým manželem Wizem Khalifou tříletého syna Sebastiana, teď ale žije s tanečníkem Valentinem Chemrkovským.

„Myslím, že je úžasné, když je muž bisexuální a je s tím naprosto smířený. Ale ve svém soukromém životě, v mém sexuálním životě, kde si vybírám, koho miluji, myslím, že bych to považovala jako moc za hranicí. Dělalo by mi to starosti. Nebyla bych s tím v pohodě a nevím proč. Možná nejsem dost sebevědomá na to, abych byla vedle muže, který má rád jiné muže, protože bych měla pocit, že když si vyjde s kamarády, že je v tom něco víc, nevím. Nevím, jestli se cítím ohrožená, nevím. Nejde o to, že by mi to vadilo mimo můj vlastní soukromý život, ale když jde o mě, s kým jdu do postele, tohle by mi vadilo,“ přiznala třiatřicetiletá Amber.

V roce 2009 přitom prohlásila: „Jsem velmi otevřená v sexu. Můžu milovat ženu. Můžu milovat muže… Rozhodně dokážu najít něco krásného v každém, ať jsou silní, vyzáblí, bílí, černí, indiáni, Asiaté, Španělé.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související