Moje dcera není dost fotogenická, tvrdí matka Kate Moss

Velikost textu: AAA

8. 2. 2017

Kdyby se Kate Moss v mládí musela spoléhat na podporu vlastní mámy, nikdy by se modelkou nestala. První kontrakt získala už ve čtrnácti, když ji oslovili lovci talentů na letišti v New Yorku. Její vlastní matku to ale velmi překvapilo a komentovala to slovy, že její dcera přece není dost fotogenická.

„Moje máma řekla, nemyslím si, že jsi dost fotogenická!“ přiznala teď dvaačtyřicetiletá kráska, která patří k absolutní špici britského modelingu.

V rozhovoru pro magazín W ale sama přiznala, že má navzdory hvězdné kariéře mindráky a nemá ráda své tělo, které musí neustále ukazovat v různých reklamních kampaních.

„Od počátku mě fotografové nutili se svlékat, i když vůbec nemám ráda své tělo. Musela jsem si ale zvyknout na to, abych se cítila příjemně nahá,“ svěřila matka třináctileté Lily v interview pro W.

Kate má v branži velmi dobrou pověst skromné profesionálky.

Vždycky se snažím vyjít fotografům vstříc. Jsem dříč. A mám ráda proces vzniku obrázků… Lidé vždycky očekávají, že přijdu pozdě. Ale já jsem vždy dochvilná. Zvláště na focení,“ dodala Moss.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související