Naomi Campbell: Házela jsem vajíčka na dodávku George Michaela

Velikost textu: AAA

15. 2. 2017

Modelka Naomi Campbell nebyla v osmdesátých letech ještě dost slavná. Mnohem známější už byl tehdy jako zpěvák skupiny Wham! její pozdější kamarád George Michael. Britská topmodelka se v devadesátých letech objevila v jeho klipu k písni Freedom a při natáčení se oba smáli tomu, jak ještě jako méně známá modelka sázela na jeho dodávku vajíčka.

Naomi totiž byla posedlá Boyem Georgem a jeho skupinou Culture Club a George Michael a jeho skupina Wham! jí jako silná konkurence vadili.

„Znala jsem George před natáčením klipu k písni Freedom. Házívala jsem vajíčka na jeho dodávku, protože jsem byla velkou fanynkou Culture Clubu. Byla jsem také ve dvou klipech skupiny Culture Club,“ přiznala Campbell.

V klipu Freedom se objevily také Linda Evangelista, Christy Turlington a Cindy Crawford. Campbell přitom s Georgem Michaelem vyjednávala povýšeně a myslela si, že nesplní její požadavky, kterým se on vysmál.

„George přišel za mnou v jednom klubu v Los Angeles. A říká, holky mají své požadavky a prý jsi jejich zástupkyně. Tak jsem mu řekla, chci dva lístky na letadlo Concorde. A on se jen podivil, to je jako všechno?“ přiznala Naomi magazínu Town and Country.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související