Kate Moss odhalila recept na krásu. Žádné drahé přípravky ale nečekejte

Velikost textu: AAA

6. 11. 2017

Supermodelka Kate Moss odhalila recept na dokonale vypnutou a svěže vypadající tvář, kterou potřebuje mít před významnými společenskými akcemi či focením. Večírky milující hvězda často bývá oteklá a vypadá vyžile, ale všechno podle ní spraví mísa naplněná studenou vodou, hromadou ledu a kousky okurku. Do ní pak opakovaně na několik vteřin noří svůj obličej.

Ledová voda působí silně stahujícím účinkem, pleť se ihned vypne a smrští, ale zároveň se také prudce prokrví, protože podchlazení přinutí tělo poslat do ní hromadu okysličené a prohřáté krve. Tím se vyživí a vypadá mladistvě.

„Když se cítím obzvlášť unaveně, prostě když potřebuji vypadat zářivě, tak ponořím hlavu do lavoru plného ledu a vody a kousků okurku, pak do toho hlavu ponořím, vynořím, ponořím a vynořím. To mi tak nějak prokrví pokožku nebo tak něco. Nevím, ale mám pocit, že to funguje. Prostě se vždy nadechnu a ponořím ji zase zpět,“ přiznala Moss v rozhovoru pro obchodní dům Selfridges.

Třiačtyřicetiletá modelka také přiznala, že péče o pleť dnes vyžaduje mnohem větší úsilí.

„Rozhodně se o ni teď starám lépe, než jsem to dělala, když jsem byla ještě děcko, dneska používám všechny ty tinktury a zvlhčovače a oční krémy a cokoli, co mám po ruce,“ dodala Moss.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související