Naomi Campbell: Nahá už se nikdy neukážu, na to nemám sebevědomí

Velikost textu: AAA

7. 2. 2018

Modelka Naomi Campbell prý nemá sebevědomí. Na to, aby se ukazovala nahá na veřejnosti. A její mindráky jsou tak značné – navzdory kariéře v modelingu – že na sebe neoblékne nic, co příliš obepíná její kůži. Proto se na veřejnosti vždy ukazuje velmi elegantní šik, aby její křivky vynikly v perfektním střihu.

Naomi reagovala na manželku Kanyeho Westa, která se ukazuje na sociálních sítích stále nahá. „To jsou oni. To chtějí dělat oni. Já osobně bych to nemohla dělat, dokážu to jen v profesionálním snímku. Kdybych fotila soukromé snímky, vždycky jsem měla mindráky kvůli svému tělu. Když jsem poprvé přijela do New Yorku a byla jsem, víte, nemohla jsem prostě nikdy nosit obtažené kraťásky na ulici. Když jsem měla něco upnutého, tak jsem si kolem pasu uvázala svetr, abych si zakryla záda, tak jsem se cítila,“ reagovala Campbell.

Britská supermodelka se během kariéry ukázala ve spodním prádle mnohokrát. Na nahotu před objektivem si ale prý musela dlouho zvykat.

„Trvalo mi hodně let, než jsem focení spodního prádla brala v pohodě. Bylo mi to velmi nepříjemné,“ svěřila v televizním pořadu Good Morning Britain.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související