Zhrzená Naomi Campbell nemůže rozdýchat dítě rappera Skepty

Velikost textu: AAA

3. 8. 2018

Modelka Naomi Campbell se ještě v dubnu tohoto roku na sociálních sítích chlubila fotkami s rapperem Skeptou. Začali spolu chodit loni, ale on to rozhodně nepovažoval za vztah exkluzivní. Když totiž vznikaly zamilované snímky s Naomi, nosila už jiná žena pod srdcem jeho dítě. Hudebník minulý týden zveřejnil na sociálních sítích fotku z ultrazvukového vyšetření svého potomka. Campbell ale není tou maminkou. A tak smazala ze svých sociálních sítí všechny snímky s rapperem.

A tento týden zveřejnila na Instagramu fotku, na níž pózuje na luxusní jachtě. Štíhlá s vážným výrazem v obličeji. Vystrkuje do objektivu ploché bříško, aby bylo jasné, že ona skutečně matkou Skeptova dítěte není.

„Skepta ji poté, co zveřejnil fotku z ultrazvuku, absolutně nezajímá. On celou záležitost tají, což vedlo fanoušky k tomu, že si dítě spojili s Naomi, ve skutečnosti se ale rozešli už před několika měsíci. Naomi netuší, co s ním je, jestli je to skutečně jeho dítě, ale rozhodně nemá radost, že tato informace vede ke spekulacím o jejím soukromém životě. Teď chce jejich vztah hodit navždy za hlavu a je odhodlaná distancovat se od celé věci,“ uvedl zdroj blízký Campbell v rozhovoru pro The Sun.

Joseph Junior Adenuga, jak zní Skeptovo občanské jméno, se zatím odmítá vyjádřit k tomu, kdo jeho potomka v břiše nosí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související