Kate Moss se už rok nedotkla alkoholu

Velikost textu: AAA

5. 9. 2018

Kate Moss radikálně změnila životní styl. Loni přestala pít alkohol, užívat drogy, začala zdravě jíst a pravidelně cvičit. Po dvanácti měsících abstinence vypadá líp než kdykoli předtím během posledních deseti let. Ve čtyřiačtyřicetileté modelce nikdo starou Kate nedokáže poznat.

Více než dvě desetiletí to totiž bývala žena, která odcházela z večírků poslední a vypila toho tolik, co nezvládl ani mnohý muž. Nezřídka ji pak vyfotili paparazziové s bílým práškem u nosu. Dnes Kate na večírcích pobude maximálně hodinu, zapózuje fotografům, vypije jeden nealkoholický koktejl a zamíří domů. Tam cvičí jógu, jí saláty ze zeleniny vypěstované na své zahradě a pravidelně posiluje.

Supermodelka Moss byla svou ohromnou kapacitou při konzumaci alkoholů tak pověstná, že jí přezdívali Nádrž (Tank). Nezřídka snídala prosecco, obědvala víno a vodku a prokalila celou noc až do rozednění.

Loni ale Kate zaskočila smrt blízké kamarádky, která zemřela na následky nadměrné konzumace alkoholu a drog. Moss se navíc spřátelila s Kelly Osbourneovou, dcerou zpěváka Ozzyho Osbourna, která je sama vyléčenou alkoholičkou. A proto sama začala abstinovat.

„Kate je jako nová žena a mnohem lepší verzí sebe sama. Je soustředěná, chová se profesionálně a září zdravím. Všichni jsou ohromeni tím, jak skvěle zvládá abstinovat už celý rok, když si uvědomíte, jaká bývala. Ale pro ni je to s postupujícím časem stále jednodušší. A když ji vidíte, je mnohem upovídanější a sebevědomější, není to žádné falešné sebevědomí, které měla jen díky alkoholu,“ uvedla kamarádka Mossové v interview pro deník The Sun.

Moss už přes dva roky randí s Nikolaiem von Bismarckem, potomkem slavného Otty Bismarcka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související