Heidi Klum se o Vánocích zasnoubila Tomu Kaulitzovi

Velikost textu: AAA

28. 12. 2018

Supermodelka Heidi Klum se bude podruhé vdávat. Pětačtyřicetiletá Němka žijící trvale v USA řekla ano Tomu Kaulitzovi, který ji požádal o ruku. S devětadvacetiletým partnerem ale prožívala první rok randění divoké časy, a dokonce se na chvíli rozešli. Na Štědrý večer však prsten s diamantem neodmítla.

„Řekla jsem ano!“ napsala Heidi na Instagramu, kde zveřejnila fotku ze Štědrého večera.

Klum se v lednu 2012 rozešla s prvním manželem Sealem, s nímž vychovávala své čtyři potomky, třem z nich je zpěvák biologickým otcem.

„Poslední dobou mi hodně připomínají můj věk lidé kolem mě. Můj přítel je o mnoho let mladší a spousta lidí to zpochybňuje a ptá se na to. Je to asi poprvé, kdy mi někdo strká věk do obličeje a musím se kvůli němu zpovídat. Jinak na to opravdu vůbec nemyslím,“ přiznala před časem Heidi magazínu InStyle, když byla řeč o tom, že její partner je o sedmnáct let mladší.

Heidi má čtyři děti. Ačkoli čtrnáctiletou Leni počala s Flaviem Briatorem, v jejím životě nehraje žádnou roli. U jejího porodu už byl Seal, který dívku v roce 2009 adoptoval, ona přijala jeho příjmení Samuel. Klum pak se zpěvákem zplodila dvanáctiletého Henryho, jedenáctiletého Johana a osmiletou Lou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související