Syna Cindy Crawford v devatenácti zadrželi při řízení pod vlivem omamných látek

Velikost textu: AAA

4. 1. 2019

Syn modelky Cindy Crawford má smůlu. Presley Gerber má teprve devatenáct, takže nesmí za volant usednout se sebemenším množstvím alkoholu v krvi. V neděli 30. prosince ale řídil po konzumaci a byl zatčen a odvezen k výslechu policisty. Za řízení pod vlivem omamných látek se teď bude zpovídat.

V Kalifornii si smí alkohol koupit a svobodně jej konzumovat jen osoby starší jednadvaceti let. Ale osobám mladším jednadvaceti let může alkohol podat dospělý starší jednadvaceti let nebo zákonný zástupce či rodič.

Devatenáctiletý model Presley Gerber tak zřejmě od někoho dostal alkohol. Co už ale v žádném případě poté nesmí, je usednout za volant. Pro osoby do jednadvaceti let existuje nulová tolerance na přítomnost alkoholu či drog v krvi. Osoby starší jednadvaceti let můžou mít v krvi 0,8 promile etanolu.

Policie z Beverly Hills zadržela Gerbera v neděli 30. prosince kolem čtvrté hodiny ranní a odvezla ho na stanici, kde mu za hodinu a půl bylo předloženo obvinění z trestného činu řízení pod vlivem omamných látek. Ve vazbě byl držen až do časného odpoledne.

„Presley Gerber byl zatčen a propuštěn na jeho osobní závazek bez vydání kauce. Presley Gerber nemá žádné záznamy v trestním rejstříku a nikdy nebyl ještě zatčen. Presley Gerber vše bere velmi vážně a podniká kroky nezbytné k vyřešení všech obvinění,“ uvedl modelův advokát Scott Spindel krátce po mladíkově propuštění z vazby.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související