Pete Doherty posílá zadané Kate Moss milostné dopisy

Velikost textu: AAA

19. 3. 2019

Vztah Kate Moss a Nikolaie von Bismarcka už byl jednou poznamenán rozchodem. Ačkoli se k sobě po krátké odluce v roce 2016 vrátili, Nikolai teď dost zvažuje, že britskou modelku opět opustí. Začal na ni totiž útočit její bývalý partner Pete Doherty, který jí posílá dopisy s vyznáním lásky. Mladší Nikolai se obává, že jeho pozice je ohrožena.

Zpěvák skupiny Libertines, který se dlouhodobě potýká se závislostí na heroinu, navíc o své věčné lásce ke Kate hovoří veřejně.

„Doherty poslal ten dopis s vyznáním lásky v krabičce, která obsahovala také rámeček s fotkou, a to přímo na Kateinu adresu, kterou zná od doby, kdy spolu žili. Byl to nesouvislý text obsahující báseň a texty písně. Zmínil tam svou lásku k ní, která prý nikdy neumře. Nikolaie to dost vytočilo. Ačkoli se chytil s Kate, tak jeho vztek směřoval na Dohertyho. Chtěl vědět, co ho to chytlo, že hraje takovou hru. Nikolai je milý člověk, opravdu mírný. Ale byl velmi naštvaný a mluvil o Dohertym jako o ztroskotanci a problémistovi. Také jasně Kate řekl, že mu nesmí odpovědět tak, aby ho podpořila v dalších akcích,“ svěřil kamarád dvaatřicetiletého Bismarcka v rozhovoru pro deník The Sun.

Pete na počátku března oslavil čtyřicetiny. S Kate randil mezi roky 2005 a 2007, byli dokonce zasnoubeni. Nikolai je pravým opakem Dohertyho. Žije velmi zdravě a drogy nikdy neužíval. Má mírnou a nekonfliktní povahu, zatímco Pete proslul drogovými skandály a problémy se zákony.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související