Cara Delevingne: Chci být vzorem pro nenormální holky, jako jsem já

Velikost textu: AAA

19. 3. 2019

Modelka Cara Delevingne vždycky měla problém zapadnout. Od dětství byla tou podivínkou a nenormální holčičkou, která nesplňovala žádné stereotypní kategorie určované společností. Ale i tak se dokázala prosadit v modelingu a herectví. Dnes jako populární tvář chce být vzorem pro všechny dívky a ženy, kterým říkají, že nejsou normální, nebo které si tak připadají.

„Myslím, že je důležité vyjádřit svou vlastní podstatu. Doufám, že můžu být inspirací pro holky, které nejsou normální nebo které mají pocit, že nezapadají, protože já jsem rozhodně nezapadala do normy většinu života,“ svěřila Cara magazínu Elle.

Šestadvacetiletá modelka také nefandí sociálním sítím, protože prý příliš narušují soukromí člověka a lidé se na nich informují o šílenostech.

„Byla jsem zrovna ve Skotsku a někdo mi říká, ach, ty jsi teď o víkendu byla v Inverness, že? A já vyvalila oči a říkám, jak to víte? A oni mi řekli, protože to někdo psal na Twitteru, že s tebou byl na záchodě. To je úchylné, takové věci, aby to psal někdo ze záchodu. Když jsem vyrůstala, fandila jsem spoustě lidí v hudebním a hereckém oboru, ale tohle je dost jiný styl fandění, všichni jsou vlastně posedlí někým a pronásledují ho a chtějí vědět naprosto vše o každém jeho pohybu,“ míní Cara.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související