Máme fotky! Táňa Kuchařová poprvé zcela nahá!

Velikost textu: AAA

28. 11. 2011

V novém kalendáři Taťána odhalila své dokonalé tělo.

Miss World 2006 a česká topmodelka Taťána Kuchařová září ve svém dalším kalendáři pro rok 2012. Tentokráte odhalila mnohem více než kdykoli předtím. V novém kalendáři můžete spařit i to, co u Táni dodnes viděl pouze její přítel. „Focení bylo dvoudenní, vyžadovalo maximální připravenost a profesionalitu. Fotili jsme v LA v květnu, kdy je oceán ledový, ale ani fakt, že jsem druhý den focení byla téměř pořád ve vodě, mě nezastavil. Letošní kalendář je velmi sexy, ale nedomnívám se, že by tyto fotografie byly za hranicí vkusu, ba naopak. Moc ráda na focení tohoto kalendáře budu vzpomínat,” vyjadřuje se k focení Taťána Kuchařová. Po úspěšném projektu, kdy byla Taťána oslovena společností BA Navigation, aby nafotila svůj vůbec první kalendář pro rok 2011, se hlavní aktéři tohoto projektu rozhodli spolupráci zopakovat.

Jedna z našich nejkrásnějších topmodelek, se tak stala hlavní hvězdou dalšího kalendáře pro rok 2012, který se letos, oproti loňskému roku, realizoval v zahraničí s americkým týmem. Focení probíhalo několik dní v Los Angeles, kde je Taťána pracovně vytížená a naše česká kráska předvedla svou dokonalou postavu a profesionalitu. Michaela Fotulová, zástupkyně BA Navigation, dodává: „Jsme opravdu rádi, že tváří našeho letošního kalendáře se opět stane Táňa. Fotografie se tentokrát nesou v duchu amerických 60. let a plážové pohody, Taťána na nich odhalí hodně ze své sexy postavy a předvede své dokonalé křivky. Myslím, že se máme na co těšit!"

Unikátnost a výjimečnost projektu neméně podporuje fakt, že celý kalendář byl nafocen známými hollywoodskými fotografy dvojčaty Derekem a Drewem Reikers, kteří ve své kariéře nafotili kampaň pro Gucci a jsou fotografy hollywoodských hvězd – např. Anne Hathaway, Rebeccy Hall, Halley Atwell nebo Kellan Lutz. „Spolupráce na letošním kalendáři byla skvělá a díky zahraniční produkci i lokalitě, na které kalendář vznikal, velmi příjemná a profesionální. Osobně se moc těšíme společně s fotografy na křest a oslavu naší práce,'' říká Taťána.

Autor: emi, Famous Foto: Derek a Drewen Reikers

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější