Novoroční anketa: Co plánuje Krejčíř, Svoboda a Bastienová?

Velikost textu: AAA

31. 12. 2008

Rozhovor s moderátory Snídaně s Novou.

Otázky: 1. Dáváte si novoroční předsevzetí? 2. Podařilo se vám někdy nějaké opravdu dodržet? 3. Čeká vás v nadcházejícím roce nějaká radikální životní změna? 4. Na co se těšíte? 5. Máte z něčeho strach? 6. Kterou známou osobnost byste rád(a) přivítal(a) ve studiu Snídaně s Novou? 7. Co byste popřáli do roku 2009 divákům?

Pavel Svoboda: 1. Rozhodně ne. 2. … 3. Věřím, že ano – stavba a následné stěhování do nového bytu. 4. Na nové bydlení. 5. Na to už jsem velký kluk. 6. Za bezmála 15 let ve Snídani už jsem se tam potkal snad s každým… 7. Pokud se vám rok 2008 povedl, tak žádné zemětřesení. Pokud rok 2008 nestál za nic, tak spoustu pozitivních změn. Marta Ondráčková: 1. Snažím se dávat si předsevzetí průběžně. 2. Podařilo. Například začít vstávat dřív, abych si užila co nejvíc z celého dne. 3. Pokud ano, bude překvapením. 4. Na každé ráno, zalité sluncem. 5. Ze zlých a hloupých lidí. 6. Pana Jana Wericha. Tohle přání už mi ale bohužel nikdo nesplní. 7. Každý den plný úsměvů!

Ondřej Vodný: 1. Na silvestra o půlnoci má člověk většinou hodně řečí, hodně předsevzetí a říká si, jak se zlepší v tom či onom. Ovšem když se pak ráno vzbudí s bolestí hlavy, jsou všechna předsevzetí fuč. 2. Nikdy jsem si žádné nedal, resp. dal, ale kdybych to přiznal, musel bych také přiznat, že jsem nikdy žádné nedodržel. 3. Kéž bych to věděl. Doufám, že pokud přijdou životní změny, tak jen pozitivní. Nejlepší je nic neočekávat a pak být, v tom lepším případě, mile překvapen. 4. Na všechno, co nový rok přinese. Zážitky, emoce, nové přátele, zajímavé hosty ve Snídani… A taky léto. 5. Asi ani ne. Pokud nepočítám neohleduplné řidiče, nepředvídatelné zdraví, propršené léto a prázdniny bez dovolené. Co má být, to bude.

6. Pro mě je většina hostů ve Snídani neskutečně zajímavá. Za ty poslední měsíce jsem se dozvěděl zajímavosti od bonsají přes rybičky až po diamanty. Je to neskutečné, kolik zajímavých věcí existuje a pořádně o nich ani nevíme. Takže vítám každého hosta a každý je pro mě stejně důležitý. 7. Aby nemuseli vstávat brzo ráno, a když už, tak aby se jim vstávalo dobře a aby je Snídaně bavila a po ránu příjemně naladila.. A aby si tu dobrou náladu hlavně nenechali nikým a ničím zkazit. Kristina Bastienová: 1. Už několik let si novoroční předsevzetí nedávám, protože jsem je většinou nedodržela. 2. Jak říkám, nedařilo se... 3. Jééé, to je otázka... Nikdo z nás netuší, co nás čeká... Jen pevně věřím, že jestli k nějaké dojde, bude příjemná a pozitivní.

4. Je pravda, že se těším na každý nový rok. Jsem zvědavá pávě na to, co nového mě čeká. 5. Člověk má v sobě hodně strachů a pochybností, myslím, že je to přirozené. Ale je pravda, že strach nás uzavírá a brání nám rozvíjet se dál. Možná to zní divně či filozoficky... ale do všeho, čeho se bojím, jdu po hlavě. Někdy si pěkne „natluču“, ale zase mě to někam posune. 6. Na tuto otázku je složité odpovědět. Mám-li ale teď hned někoho jmenovat, tak od dětství mám moc ráda Arnolda Schwarzeneggera, tak určitě jeho. 7. Hlavně hodně zdraví, protože to je vskutku to nedůležitější v životě. A také spoustu radosti a úsměvů, těch je teď mezi lidmi málo.A ještě připomenu své nejoblíbenější přísloví – Tak jako byl pták stvořen k letu, tak byl člověk stvořen ke štěstí. Ať jsou tedy lidé štastni!

Tomáš Krejčíř: 1. Ano, každý den. &61514; 2. Úplně všechny. 3. Chci se obarvit na blonďato a nechat si narůst vousy. Taky přemýšlím o silikonových implantátech do lýtek a hýždí… 4. Na Vánoce, na dárky, na cukroví… a na lyže. 5. Jenom z King Konga. 6. Opilou Julii Roberts (ale musely by být vypnuté kamery). 7. Špatný spánek, aby všichni vstávali před setou a za minutu 6 už všichni seděli u obrazovek… Ale jinak zdraví, lásku a hodně legrace. Iveta Kořínková: 1. Vždycky si řeknu, že by to bylo krásné, kdybych si něco v příštím roce splnila, že bych víc cvičila, víc četla, víc se učila angličtinu… Ale pak si řeknu, že stejně zapomenu, co všechno jsem chtěla udělat, a nechám to plavat. A když už něco potřebuju nutně změnit, tak se o to snažím, ať je Nový rok nebo ne. 2. Tak na to už jsem vlastně odpověděla.

3. Možná čeká, ale nic, s čím bych počítala dopředu… Změny moc ráda nemám. Jedině ty k lepšímu, tak se nechám překvapit. 4. Pořád je na co se těšit: na nové hosty ve Snídani, nové zážitky, zkušenosti, na každé krásné nové ráno, kdy se budu moct vyspat, v klidu se nasnídat a třeba celý den proválet u hezkých filmů nebo knížky. 5. Mám, ale to se týká takových těch klasických věcí. Abychom byli zdraví, aby nás nepotkala žádná nehoda… Ale to má asi většina z nás. Jinak se děsně bojím pavouků. 6. Například režiséra a producenta Steve „Lovečka“Lichtaga. 7. Aby se všichni měli co možná nejlíp, užívali si každého dne a snažili se vždycky na něm najít něco pozitivního, i když to třeba někdy bude těžké.Zkuste se řídit „heslem“ DON´T WORRY, BE HAPPY!

Autor: Zuz, foto archiv

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější