Hvězda filmu Protektor Jana Plodková je v nominacích na módní Oscary!

Velikost textu: AAA

15. 10. 2009

Podívejte se za co...

Módní show Elle Style Awards se nezadržitelně blíží. Už 5. listopadu se do Prahy sjedou všichni, kteří ve světě módy něco znamenají a někteří z nich dokonce obdrží ocenění z rukou světových modelek a módních návrhářů. Šanci na umístění má také Jana Plodková, mladá herečka, která v současnosti exceluje v českém filmu, který jde právě do kin – Protektor. Jana byla nominována do kategorie Žena roku. Zvláštností je, že nominace do této kategorie a samotné hlasování ovlivňuje veřejnost, především pak ti, kteří navštíví webovou stránku esa.elle.cz. Z průběžného hlasování je patrné, že v ženské kategorii s převahou vítězí právě Jana Plodková, kterou jsme oslovili a zeptali se jí na pár otázek, které souvisí nejen s její hereckou kariérou, ale také s módou a stylem obecně.

Jano, dala jste se na hereckou dráhu, myslíte, že to bylo dobré rozhodnutí? Přišla ve Vašem životě někdy situace, kdy jste si řekla, že jste se rozhodla špatně, že to mohlo být jinak? “Bylo to naprosto správné rozhodnutí. Od té chvíle, kdy jsem se začala připravovat na přijímací zkoušky na JAMU, bylo mi jasné, že jsem nastoupila do rozjetého vlaku. A od té doby nenastal den, kdybych z něho chtěla vystoupit a začít znova s něčím jiným. Samozřejmě jsem občas řešila, zdali má práce, kterou dělám, nějaký smysl. Pokaždé jsem ale došla k závěru, že má. A já vlastně ani nic jiného neumím.” Co pro Vás byla prozatím ta nejvyšší meta ve Vaší kariéře? “V každé etapě mého života se objevila meta, které jsem postupně dosáhla. Kdybych už za sebou měla tu metu nejvyšší, nemělo by smysl v tom co dělám pokračovat.”

Čeho byste chtěla v životě dosáhnout? Na mysli mám jak osobní život, tak také ten pracovní. “Ráda bych v osobním i pracovním životě měla neustále pocit, že mě něco žene kupředu. Hnací motor, sny, přání, které si chci splnit.  Ani jeden den  neupadnout do laxnosti, nudy a marnosti.” Jste mezi prvními v řebříčku nominací Elle Style Awards, překvapilo Vás hodně toto umístění? “Abych pravdu řekla, už jen samotná nominace mě velmi překvapila. Co víc říct, jsem potěšená a děkuji všem, kteří mi své hlasy posílají.” Snažíte si udržovat se v obraze, co se módy týče? Nebo módní trendy tiše proplouvají kolem Vás. “Ano. Mám ráda módu, ráda sleduji nové módní trendy, ale zatím nikdy natolik, abych se stala jejich zajatcem. Preferuji jednoduchost, zajímavý střih a střídmé barvy.”

Co pro Vás osobně znamená styl? „Podpoření osobnosti dotyčného člověka. Kdo má styl, vyzařuje jistou dávku sebevědomí.”

Autor: Zuz, foto archiv 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/303-magda-vasaryova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější