Diana Kobzanová: Bez peněz skončila v sekáči!

Velikost textu: AAA

20. 7. 2011

Na peníze, které si vydělává svým tělem teď, si ale musela několik dlouhých let počkat.

Modelka Diana Kobzanová (29) provází pořadem „Horký prachy“ na televizi Prima a patří nejen mezi vyhledávané české modelky, ale také moderátorky. Na peníze, které si vydělává svým tělem teď, si ale musela několik dlouhých let počkat. Před šestnácti lety si jako manekýna vydělala přibližně pětistovku, kterou hned utratila za vysněné boty. A jak je na tom se svými financemi v současné době? „V dospělosti jsem na své finance opatrná, takže kdybych přišla o práci, vydržím z úspor minimálně rok,“ říká bývalá Miss ČR. Dostávala jste od rodičů jako malá kapesné? Kapesné jsem samozřejmě dostávala, na základní škole to byla dvacka na týden, v osmé a deváté třídě dokonce padesát korun. Na střední škole jsem taky dostávala, ke konci studia dokonce i od táty.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/251','Žijete od výplaty k výplatě? Povím vám, kdy se budete mít lépe! Astroložka Stela!'

Chodila jste někdy na brigády? S modelingem jsem začala ve třinácti letech, takže klasickou brigádu vlastně neznám. Už tenkrát jsem něco málo vydělala, ale spořila jsem hlavně na vysněné boty nebo voňavku. Za přehlídku jsem jako začínající modelka před šestnácti lety dostávala maximálně pět korun. Máte svého finančního poradce, který vám radí jak investovat? Mám osobního bankéře, věřím, že kdybych potřebovala poradit, určitě by mi byl k dispozici, ale klasického finančního poradce nemám. Většina žen „investuje“ spíše do sebe a do šatníku. Jak je to u vás? Ráda si kupuji hezké oblečení, zároveň ale částečně financuju údržbu mamčiných domů na venkově, teď budu babičce předělávat část bytu, a pokud to pracovně dobře půjde, chci si vzít další hypotéku a koupit ještě jeden minibyt… jiné investice, než do bydlení, mě nelákají.

Jste majitelkou řidičáku. Kolik měsíčně projezdíte? Abych se přiznala, nevím… záleží kam jezdím a kolik mám mimo rádia práce. Přes léto chodím hodně pěšky, nebo jezdím na kole. Myslíte na důchod? Spoříte si? Na důchod myslím, ale spořím si jen na svůj spořící účet v bance, ale žádné státem podporované spoření nemám. Nevěřím tomu, bůhví, jak to jednou tady bude vypadat… Nosíte u sebe hotovost, nebo spíš platíte kartou? Hotovost u sebe nenosím, často mám u sebe celý týden třeba jen dvacet korun. To pak v práci u kolegů somruju drobný na kafe, to když rozfofruju i tu dvacku. Většinou platím kartou, je to pohodlnější, navíc mě jednou ve městě ukradli peněženku s celým honorářem. Už je to sice deset let, ale od té doby jsem opatrná. Navíc, peníze v hotovosti mě dost svádí, často si pak koupím i věci, které vůbec nepotřebuju.

Patříte mezi lidi, kteři si umí snadno vydělat peníze? Nevím, čemu se říká snadno. Aktuálně většina mých pracovních dnů vypadá takto: ráno v 5.30 někdy až v 6.00 budíček, utíkám ven se psem, snídaně a tak dále. Před 7 hodinou vyrážím z bytu a v 7.30 nastupuji v práci, kde jsem do 13 hodin, v tu dobu přejíždím na vysílání do rádia. Od 14 do 17 hodin jsem v éteru F1 a 17.30 mám opět nástup na natáčení nebo na akci kterou moderuji, v lepším případě se domů dostanu po 22 hodině, často až po půlnoci. K tomu dvě až tři soboty v měsíci moderuji akce, takže volno mívám jen v neděli. Je to snadný způsob, jak vydělat peníze? Ale pozor, nestěžuji si!

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/251','HYPOTÉKA! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení? Na vše vám odpovím! Astroložka Stela.'

Zažila jste někdy situaci, kdy jste opravdu neměla žádné peníze? Zůstaly jsme sami s mámou. Nejezdila jsem na lyžích, protože jsme na ně neměly, oblečení jsem měla většinou ze sekáče, někdy to bylo dost krušný ve srovnání s ostatními dětmi. Vše, co jsem měla, navíc platila babička. Takže díky ní jsem jezdila na tábory pod stan a podobně. Dneska se jí to snažím vše vrátit. V dospělosti jsem na své finance opatrná, takže kdybych přišla o práci, vydržím z úspor minimálně rok. Ovšem vím, že tak dlouho bez práce nikdy nebudu.

Uvádíte pořad o investování s názvem Horký prachy. Na nabídku jste kývla hned, nebo jste si nechala chvilku na rozmyšlenou? Chvíli jsem se rozmýšlela a to z několika důvodů. Například jsem zvyklá moderovat sama, nerada se spoléhám na schopnosti kohokoliv dalšího a tak. Takže snad nebudu litovat. Pořad by měl být takovým vodítkem, kam a jak správně investovat. Dneska totiž člověk neví, čemu může věřit.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/288-jana-janekova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Janu Janěkovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: bea Foto: Starlite

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější