Soutěžte o vouchery za 2 100 Kč na 3 tréninky s osobním trenérem do fitness studia BodyBody

Exkluzivní vouchery na tréninky BodyBody!

Vouchery na tréninky BodyBody mohou být tím správným vánočním dárkem pro každého, komu není jedno, jak se cítí a jak vypadá, a kdo nemá na tradiční cvičení čas. Řekneme vám proč.

BodyBody koncept je časově nejefektivnější cvičení současnosti. V tréninkových plánech je využívá řada sportovců, trenérů a dalších odborníků na pohyb a zdravý životní styl. Jedná se o inovativní technologii, založenou na elektrické stimulaci svalů (EMS), díky které jsou tréninky nadstandardně intenzivní a přinášejí rychlé výsledky.

Cvičení ve studiu BodyBody probíhá vždy pod vedením zkušeného trenéra, který trénink a jeho plán upravuje podle vašich možností a cílů. Zaměřit se můžete na tvarování postavy, zlepšení kondice, snížení tělesného tuku i projevů celulitidy nebo bolesti zad.

Nakupujete nebo sedíte v kině a napadne vás, že by bylo dobré si jít zasportovat, ale nemáte nic s sebou? Žádný problém. V BodyBody studiu dostanete úplně vše, co ke cvičení i po něm potřebujete: speciální oblečení, vhodné nápoje před a po tréninku, ručník, mýdlo, šampón, tělové mléko… To vše je součástí vašeho tréninkového balíčku.

BodyBody trénink zkoušejí také přední čeští sportovci – zlatý moderní pětibojař David Svoboda a mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová. „Líbí se mi, jak je BodyBody časově efektivní a posilování velmi účinné. Pomáhá mi posílit všechny svaly těla a vyrovnat některé svalové dysbalance, které mám díky tréninkům šermu a střelby,“ pochvaluje si metodu David Svoboda.  

Tři z vás mohou nyní vyhrát voucher v hodnotě 2 100,- (odpovídá 3 individuálním lekcím), když odpoví správně na soutěžní otázku.

Nápovědu hledejte na stránkách www.bodybody.cz

Vyhrává 1., 250. a 500. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 16. do 22. prosince 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena