James Bond je impotentní alkoholik, tvrdí vědci

Velikost textu: AAA

19. 12. 2013

Přestože je pověstný přesnou muškou, pevnou rukou a neúnavným štěstím, je James Bond ve skutečnosti alkoholik, jemuž se třesou ruce a nestojí penis. Tvrdí to vědci z Nottinghamu, kteří zkoumali příběhy Iana Fleminga a zjistili, že agent 007 pije čtyřikrát víc alkoholu, než doporučují zdravotníci.

Kdyby se skutečně tak silně opíjel pravidelně, byl by nejen alkoholikem, ale především by se na něm projevovaly negativní účinky nadměrné konzumace etanolu. Třásly by se mu ruce, měl by problémy s erekcí či pamětí a zřejmě i značně poškozená játra.

Agent 007 zcela zřejmě trpěl stresem z toho, že je mezinárodním agentem,“ míní autoři studie z Nottingham University. Bond si objednával své oblíbené drinky s obligátní hláškou „protřepat, nemíchat“.

Přestože má pověst mezinárodního svůdníka, zřejmě by v posteli dost selhával, protože příliš pije… Ačkoli je pochopitelné, že při práci s mezinárodními teroristy a zločinci musí bojovat se stresem, měl by se poradit s odborníky, jak omezit konzumaci alkoholu,“ tvrdí dále vědci z Nottinghamu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související