Charlie Sheen NEpřekonal svou ješitnost. V posledním dílu Dva a půl chlapa nebude!

Velikost textu: AAA

23. 2. 2015

Američtí diváci se ve čtvrtek večer rozloučili se seriálem Dva a půl chlapa. Poslední díl pořadu byl odvysílán 19. února a fanoušci s napětím očekávali, zda se v poslední epizodě objeví původní představitel hlavního hrdiny Charlie Sheen. Ten byl v seriálu do roku 2011, než ho kvůli drogovému skandálu nahradil Ashton Kutcher. Jenže Charlie nedokázal ani po třech letech překonat vyhazov a nabídku producenta Chucka Lorreho odmítl.

Nabídku objevit se v poslední epizodě dvanácté série Charlie ješitně ignoroval. Když ho totiž v roce 2011 Chuck Lorre zbavil hlavní role a vyhodil ho ze seriálu, Sheen se chtěl soudit. Ale nevysoudil nic. Mohl tak jen kopat a seriál zesměšňovat. Že ho tak ztráta role bolela, není těžké pochopit. Byl v ní totiž nejlépe placenou seriálovou hvězdou světa.

Sheena se přitom tvůrci zbavili tak, že jeho postavu Charlieho Harpera nechali zemřít. V posledním díle se přitom jeho bratr, jehož hraje Jon Cryer, měl dozvědět, že Charlie nezemřel, ale byl unesen svou manželkou Rose, která ho věznila čtyři roky ve svém sklepě.

„Vím, že většina z vás možná byla zklamaná tím, že v posledním díle minulou noc neviděla Charlieho Sheena. Aby bylo jasno, dostal nabídku na roli. Měli jsme představu, že by přišel ke vchodovým dveřím na konci dílu, zazvonil, otočil se a podíval do kamery, přičemž by vybuchl v maniakálním výlevu o nebezpečí užívání drog. Pak by vysvětlil, že tato nebezpečí se týkají jen obyčejných lidí. A že on se na míle vzdaluje průměru. Byl by bojovník ninja s Marsu. Byl by nepřemožitelný. A pak bychom na něho shodili velké klavírní křídlo. Mysleli jsme si, že by to bylo vtipné. On si to nemyslel. Místo toho požadoval, abychom to přepsali v dojemnou scénu, která by ho vrátila do hlavního vysílacího času v pořadu Harpers, v němž by zářil s Jonem Cryerem,“ uvedl Lorre v prohlášení tisku.

V posledním díle seriálu tedy použijí Sheenova dvojníka. Zabírají ho pouze zezadu, a než se otočí, spadne mu na hlavu klavír, který ho rozdrtí. V tom Lorre vstane z režisérského křesla a s úsměvem říká: „Jsme vítězové!“ A v tu chvíli ho rozdrtí velké klavírní křídlo rovněž.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související