Gilmorova děvčata po 8 letech: Podívejte, jak se změnila!

Velikost textu: AAA

8. 6. 2015

Herečky Lauren Graham a Alexis Bledel se v polovině května roku 2007 přestaly žít osudy Lorelai a Rory Gilmorových. Velmi oblíbený seriál skončil poněkud náhle a s otevřeným koncem. Ačkoli se o obnově pořadu spekuluje dodnes, producentka Amy Sherman Palladino to zatím vylučuje. Nicméně všechny tváře tohoto seriálu se o víkendu potkaly.

Na jednom místě tak byli Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson (Luke), Jared Padalecki (Dean), Milo Ventimiglia (Jess) či Matt Czuchry (Logan). Potkali se na Televizním festivalu ATX a hovořili tam společně o tom, co se s jejich postavami asi stalo.

Graham věří, že její Lorelai je stále s Lukem. Bledel se určitě nachází opět mezi muži a Dean, Jess i Logan o ni stále stojí. Padalecki a Czuchury ale věří, že si Rory nakonec vybere Jesse. Ventimiglia hlasoval pro Deana.

Takový seriál vytvoříte jednou za celý život… Tuhle zkušenost nemůže nic předčít, tohle obsazení, hlavní herečky, je to v pořádku. Takový ten byznys je. Někdo má štěstí a někdo ne. A díkybohu já ho měla,“ prohlásila na setkání Shermann Palladino.

Fanoušky seriálu však producentka zklamala. Nikdo neuvažuje o tom, že by se Gilmorova děvčata začala znova natáčet, nebo že by vznikl celovečerní snímek.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související