Sexy foto Romany Jákl Vítové: Podívejte se!

Velikost textu: AAA

20. 5. 2009

Nenechte si ujít sexy postavičku Romany Jákl Vítové. Po nedávnému těhotenství nejsou ani stopy!

Středeční večer patří TOP STAR magazínu, který vás jako obvykle zavede do světa slavných. I tentokrát je pro vás připraveno hned několik pikantních reportáží. TOP STAR AKTUÁLNĚ: Fontána pre Zuzanu Po dvaceti letech od premiéry první Fontány pre Zuzanu proběhla obnovená premiéra a chystá se megakoncert! Vzpomínáte na hity Voda, čo ma drží nad vodou nebo Prvá láska? TOP STAR ODHALENÍ: Diana Kobzanová v nové roli Diana Kobzanová není jen modelka a moderátorka. Troufne si i na převážně mužskou disciplínu – rallye. Jak jí padne role kopilotky? TOP STAR CELEBRITY: Petr Janda o miminku Rocker, leader skupiny Olympic Petr Janda čeká se svou o 40 let mladší manželkou Alicí miminko. Několikanásobnému otci se už v srpnu narodí – v pořadí třetí – holčička.

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Romana Jákl Vítová v plavkách A máme tu pánskou podívanou! Sexy postavička Romany Jákl Vítové, které ani její nedávné těhotenství neubralo na kráse, a nová kolekce plavek. TOP STAR ODHALENÍ: Regina z Vyvolených Regina Holásková nechala svou roční dceru na silnici a utekla! Navíc jí amputovali část prstu, je bez peněz a, jak sama říká, totálně na dně... TOP STAR AKTUÁLNĚ: Petr Bende otcem Štěstí z narození syna prožívá zpěvák Petr Bende. Jmenuje se Matyas, v době natáčení mu bylo 17 dní a my se za ním jeli podívat do Ostravy. TOP STAR AKTUÁLNĚ: Zákeřná nemoc slavných Rakovina si nevybírá. Boj s touto nemocí prohrála např. Věra Galatíková, Helena Růžičková, Miroslav Moravec, Boris Rösner. V TOP STAR magazínu otevřeně promluví o svém vítězství nad touto nemocí modelka Vlaďka Erbová a podnikatel Petr Vlasák.

TOP STAR REPO: Karel Gott Karel Gott oslaví sedmdesátku! Televize Prima se připojuje k dlouhé řadě gratulantů celovečerním dokumentem, ve kterém čtyři desítky známých osobností vzdají hold výjimečnému talentu... TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE: Gábina si tentokrát vyrazila na večírek s další krásnou ženou, naší Miss World Táňou Kuchařovou.

Autor: Zuz, foto archiv 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/188-simona-postlerova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější