Pierce Brosnan: Chci, aby příští Bond byl gay

Velikost textu: AAA

28. 8. 2015

Herec Pierce Brosnan věří, že je nejvyšší čas, aby se agent 007 projevil také se svými city vůči mužům. Předposlední představitel Jamese Bonda věří, že je doba natolik zralá, že by mohl tento zvláštní špión britské monarchie vystupovat jako homosexuál. Dvaašedesátiletý charismatický Pierce si však nemyslí, že by někdy producenti riskovali a z Bonda skutečně učinili gaye.

Sám Brosnan si zahrál agenta 007 čtyřikrát mezi roky 1995 a 2002. Patřil k těm představitelům, kteří se v postavě chovali lehce komicky.

Na otázku, zda by byl ochoten hrát Bonda jako gaye, odpověděl: „Samozřejmě. Proč ne? Ve skutečnosti nevím, jak by to fungovalo. Nemyslím, že by dovolila (producentka Barbara Broccoliová), aby se za jejího života stal Bond gayem. Ale určitě by to bylo velmi zajímavé k podívání.“

V rozhovoru pro magazín Details také prozradil, koho by rád viděl jako příštího agenta 007, až Danielu Craigovi skončí smlouva.

„Mohli bychom zatím začít s černým hercem jako Jamesem Bondem. Idris Elba má určitě pro tuto roli tělo, charisma a ducha. Ale myslím, že tu Daniel ještě chvíli zůstane,“ dodal Brosnan.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související