Hvězda seriálu Chirurgové potvrdila: Ano, budu hrát v Deníku Bridget Jonesové 3

Velikost textu: AAA

29. 9. 2015

Herec Patrick Dempsey bude jednou z hlavních mužských hvězd třetího vyprávění o britské novinářce Bridget Jonesové. Druhé pokračování Deníku Bridget Jonesové ponese název Dítě Bridget Jonesové a ke zklamání fanoušků v něm už nebude právníkovi Marku Darcymu v podání Colina Firtha konkurovat Daniel Cleaver, jehož hrál Hugh Grant. Novým nápadníkem v životě londýnské žurnalistky bude ale postava, již ztvární právě hrdina seriálu Chirurgové.

Je hezké spolupracovat s Anglií. Renée a Colin jsou absolutní radost, s níž budu spolupracovat! Pěkných pár dní na zkoušce ve studiích Pinewood. Opravdu se mi to tady moc líbí,“ chlubil se Dempsey na sociálních sítích, kde zveřejnil svou fotku s deštníkem přímo z natáčení.

Fanoušci nedávno jásali, že Renée Zellweger už začala natáčet. Prý ji viděli v Dublinu na koncertu Eda Sheerana, kde seděla na ramenou muži. Z produkce později uniklo, že to ve skutečnosti nebyla americká herečka ale její dvojnice.

„Dvojnice Renée a kameraman tam rychle vběhli do davu. Jsou to jen první záběry z počátku natáčení filmu. Nikdo z hlavních hrdinů ještě vlastně točit nezačal,“ píše britský deník The Sun.

Režie se ujme opět Sharon Maguire, která v roce 2001 natočila Deník Bridget Jonesové.
V třetím díle by měli vystupovat také Gemma Jones a Jim Broadbent, kteří hráli Bridgetiny rodiče. Druhé pokračování se však bude muset obejít bez postavy Daniela Cleavera, Hugh Grant se do projektu nezapojí.

Snímek nevychází z knihy Helen Fielding „Mad About the Boy“, v níž je z Bridget svobodná matka. Scénář se bude ubírat jiným směrem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související