Nový Star Trek se natáčí v Dubaji

Velikost textu: AAA

6. 10. 2015

Nový Star Trek kopíruje produkci filmů Mission: Impossible – Ghost Protocol a Star Wars: Síla se probouzí, takže se celý štáb přesunul natáčet do Dubaje. Podle producenta Jeffreyho Chernova jsou Spojené arabské emiráty budoucím Hollywoodem.

„Je to úžasné místo pro natáčení filmu, stejně tak výjimečná příležitost pro nás všechny. Není to jen třetí z trojice filmů, ale má nový osvěžující vývoj a Dubaj je vizuálně úžasné místo, které skvěle padne tomuto příběhu,“ uvedl producent Jeffrey Chernov.

V novém pokračování filmů Star Trek uvidí fanoušci řadu budov z Dubaje.

„Budeme jezdit po Dubaji a dívat se na různé věci a musíme zjistit, jak je můžeme začlenit do našeho příběhu. Uvidím budovu a řeknu: ‚Musíme vyřešit, jak ji umístit do našeho filmu,‘“ dodal Chernov v rozhovoru pro Hollywood Reporter.

Producenti samozřejmě pochlebují především dubajskému šejkovi a v rámci propagace města donutili hlavního hrdinu, jehož hraje Chris Pine, aby se nad krásou metropole rozplýval.

„Miluju objevování nových míst a Dubaj je tak ohromující město, vypadá jako země z budoucnosti! Jsem neskutečně šťastný, že tu budeme natáčet skvělý film s Justinem a jeho týmem, dosud byly mé zkušenosti s tímto městem úžasné, lidé jsou tak zdvořilí a přívětiví,“ uvedl Pine.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související