Deadpool: Pořádný nářez a černý humor jako bonus!

Velikost textu: AAA

11. 2. 2016

Nejočekávanější film letošního čtvrtletí právě vstupuje do kin. Superhrdinské filmy prožívají zlatý věk. Notoricky známé postavy jako je Superman, Batman nebo Spider-man už nejsou zdaleka jediné o kterých se točí filmy. Úspěch Iron mana, Kapitána Ameriky, Strážců galaxie nebo Ant-mana studia utvrdil v tom, že si lidé hrdiny z komiksů opravdu zamilovali. Takže se připravte na rok hrdinů, protože letos nás čeká hned sedm filmů tohoto ražení.

Deadpool je samozřejmě ze stáje Marvelu a vidět už jsme ho mohli ve filmu X-men Origins: Wolverine z roku 2009. Skalní fanoušci komiksů byli tenkrát dost naštvaní, protože filmaři udělali z Deadpoola úplně jinou postavu než jak je znám z komiksu. Teď je tady reparát v podobě celovečerního filmu, který je věnován jen a jen jemu.

Jeho pravé jméno je Wade Wilson, který je členem speciálních jednotek. Poté co mu byla zjištěna nevyléčitelná rakovina, rozhodl se pro Projekt X. Tajný vojenský experiment, ze kterého je i Wolverine. Jenže na Wada měl experiment malinko jiný účinek než na Wolverina. Kromě toho, že je téměř nezničitelný, je také trošičku znetvořený a šílený. Takže nahodí kostým a začne být známý jako Deadpool. Miluje meče, střelné zbraně, zabíjení a neskutečně hláškuje.

Film je nevhodný pro mládež do 15 let, takže se můžeme těšit na pořádný nářez a hodně černý humor.

V hlavní roli se představí Ryan Reynolds, který si Deadpoola zahrál už ve zmíněném filmu. Věřím, že Ryan napraví reputaci jak svojí tak Deadpoola, protože je to výborný komediální herec. Znát ho můžete třeba z „Hele kámo, kdo tu vaří“ nebo „URNA - Útvar rozhodně neživých agentů“. Jako superhrdinu jste ho mohli vidět ve filmu Green Lantern.

Nemáte rádi komiksové filmy? Koukněte na trailer a Deadpool už Vás nakopne tím správným směrem… ROVNOU DO KINA!

Více filmových zajímavostí najdete na stránce Kultovní filmy.

Autor: Vojta Malčánek

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související