Fanoušci Star Wars v šoku: Gay milenci na palubě!

Velikost textu: AAA

1. 3. 2016

Producent JJ Abrams přiznal, že hvězdné války jsou připraveny na první homosexuální lásku. Milenci by se měli stát Finn Johna Boyegy a Poe Oscara Isaaka. Oba herci jsou přitom z nápadu nadšení. Jejich milostné jiskření by mělo oživit film Star Wars Epizoda VIII.

„Pro mě je zábavné na Star Wars půvab všech možností. Takže se mi zdá šíleně úzkoprsé a jdoucí proti intuici říkat, že by zde v tomto světě nemohla být homosexuální postava. Když hovořím o inkluzivitě, pak nevylučuji gay postavy. Je to prostě vše zahrnující. Takže ano,“ uvedl JJ Abrams k otázce, zda bude jeho film obsahovat postavy s homosexuálními city.

Oficiálně ještě není nic potvrzeno, ale Isaacs i Boyega sami nahrávají spekulacím, že právě oni dva budou milence hrát. Na sociálních sítích vyvěsili zábavné video z posilovny naznačující city mezi nimi. A také hovoří o tom, že by rozhodně nebyli proti.

Poe a Finn zatím byli ve snímcích velmi blízkými kamarády. Jejich dosavadní chování nabízí prostor změnit city přátelské na milenecké.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související