Will & Grace se po 10 vrátili, aby zastavili Trumpa na cestě do Bílého domu

Velikost textu: AAA

29. 9. 2016

Will, Grace, Karen a Jack jsou zpět. Seriál Will & Grace po deseti letech ožívá. A to díky republikánskému kandidátovi na prezidenta USA Donaldu Trumpovi. Herci Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally a Sean Hayes se vracejí v jedné epizodě slavného pořadu, v níž chtějí americkému národu vysvětlit, proč nevolit Trumpa a raději dát hlas Hillary Clinton.

Psal se rok 2006, když fanoušci seriálu oplakávali poslední epizodu slavného seriálu. A tento týden zajásali nadšením, když se na internetu objevily fotky, v nichž je slavná čtyřka opět pohromadě. Ihned se začalo spekulovat o návratu pořadu, což hlavní hrdinka Debra Messing nevylučuje, ale cílem setkání bylo vysvětlit fanouškům, proč nepodporovat Trumpa.

Ve speciálním díle je Karen ženou, která Trumpovi pomáhá s jeho kontroverzní imigrační politikou. A chce stáhnout svého věrného Jacka, aby volil právě republikána. Will a Grace se tomu snaží všemožně zabránit.

Desetiminutový díl sloužil jako video podporující kampaň Hillary Clinton před jejím prvním velkým předvolebním duelem s Trumpem. Ke zhlédnutí je na kanále YouTube s názvem Vote Honey – Volte Miláčka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související