Seriál Dynastie natočí znovu. Kdo bude nová mrcha Alexis?

Velikost textu: AAA

7. 10. 2016

Kdo si nedokáže představit, že by pod jménem Alexis ze seriálu Dynastie mohla vystupovat jiná tvář než Joan Collins, bude v šoku. Američtí producenti se po pětatřiceti letech rozhodli přetočit jeden z nejslavnějších seriálů dvacátého století. Postavy z Dynastie ale ožijí v nových hercích a zatím není jisté, že se někdo z původního obsazení objeví v ději v epizodním výstupu.

Příběhy rodiny Carringtonových se natáčely v letech 1981 až 1989 a bavily stovky milionů diváků po celém světě. Z Joan Collinsé, Johna Forsytha, Heather Locklear či Lindy Evans učinil seriál televizní ikony.

Tvůrci remaku jsou Josh Schwartz a Stephanie Savage, výkonnými producenty původní autoři seriálu Richard a Esther Shapirovi.

„Rolls Royce soap oper vysílaných v hlavním čase se vrací v modernizované předělávce a sleduje dvě bohaté americké rodiny Carringtonových a Colbyových, jak bojují o své majetky a děti. Seriál bude primárně vyprávěn z pohledu dvou žen, Fallon Carringtonové, dcery miliardáře Blaka Carringtona, a její nevlastní matky Cristal, hispánské ženy, která se provdá do této bohaté rodiny a nejvlivnější americké třídy,“ píše deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související