Stárnoucí hvězdy ze Sexu ve městě: Jsou blízko třetího filmu

Velikost textu: AAA

19. 10. 2016

Herečka Sarah Jessica Parker opět rozproudila krev skalním fanouškům Sexu ve městě, které neotrávila ani dvě filmová pokračování slavného seriálu. Jednapadesátiletá hvězda totiž prohlásila, že třetí film o Carrie, Samanthě, Mirandě a Charlotte je „celkem nedaleko“.

„Řeknu vám, že ten nápad… zatím čeká ve spižírně. Není to ještě na stole, ale někdo to drží už docela blízko,“ odpověděla Parker v pořadu televize CBS Sunday Morning na otázku, zda plánují natáčení třetího filmu Sex ve městě.

Podle Sarah Jessiky pokračování rolí nevyloučila zatím žádná z hlavních hvězd.

„Nemyslím, že některá z nás řekla ne, nevím, jestli to ale bude seriál, nebo film,“ tvrdila představitelka hlavní hrdinky Carrie Bradshaw před několika dny.

Nicméně pokračování jejího příběhu a příběhu jejích kamarádek už bude zřejmě tematicky zaměřeno na střední věk. Sarah Jessice je jednapadesát, Kim Cattrall (Samantha Jones) šedesát, Cynthii Nixon (Miranda Hobbes) padesát a konečně Kristin Davis (Charlotte Yorkové Goldenblatt) je jednapadesát. Seriál začaly natáčet, když jim bylo (bráno popořadě) třiatřicet, dvaačtyřicet, dvaatřicet a třiatřicet.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související