Gilmorova děvčata se vracejí s Michelle Obama jako jednou z hvězd

Velikost textu: AAA

30. 11. 2016

Hrdinky a hrdinové seriálu Gilmorova děvčata ožívají ve čtyřdílném filmovém pokračování, které mapuje celý jeden rok v jejich životě. A před televizní premiérou se snaží producenti šokovat různými upoutávkami. Třeba tou, v níž Rory Gilmorová rozmlouvá s Michelle Obama. Fanoušci seriálu ale můžou zatím jen spekulovat, jaký prostor tvůrci pořadu dali oblíbené první dámě USA.

V klipu přichází Rory (Alexis Bledel) do místnosti, kde sedí Michelle Obama. „Paní Obamová, dobrý den!“ zdraví Rory. A první dáma Spojených států odpovídá: „Ahoj, Rory, jak se máte?“ „Omlouvám se, že jdu pozdě, nechala jsem se unést v Čínském salónu, tam bych dokázala žít!“ odpovídá Rory.

Seriál opustil televizní obrazovky v roce 2007 a producenti i herecké hvězdy dlouho odmítaly představu o comebacku. Teprve loni se vše prolomilo a začalo se natáčet. Ale už třeba bez Richarda Gilmora, jehož představitel Edward Herrmann před dvěma roky zemřel. Také představitelka kuchařky Sookie Melissa McCarthy si nenašla dost času na natáčení kvůli jiným závazkům. Jednoduše vzato, zatímco jako Sookie byla vedlejší herečkou, za devět let se z ní stalo velké hollywoodské eso, které rozhodně předčí Alexis Bledel (Rory Gilmovorou) i Lauren Graham (Lorelai Gilmorovou).

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související