Další pokračování Gilmorových děvčat? Něco se chystá

Velikost textu: AAA

13. 3. 2017

Seriál Gilmorova děvčata se možná dočká dalších pokračování. Čtyřdílná minisérie natočená loni totiž slaví u diváků obrovský úspěch. Čtyři televizní filmy mapující jednotlivá roční období v jednom roce života Gilmorek ve sledovanosti předčila očekávání. Proto producenti Netflixu začali vážně vyjednávat s protagonisty o dalších možnostech pokračování.

Hlavní dvě hrdinky ztvárňují od roku 2000 Lauren Graham a Alexis Bledel. Původní seriál skončil v roce 2007 a do předloňska nikdo o pokračování nechtěl moc slyšet. Ale úspěch čtyřdílného pokračování šokoval všechny tvůrce.

„Začali jsme předběžně vyjednávat s autory… Doufáme, že bude pokračování. Samozřejmě jsme nadšení z úspěchu pokračování, fanoušci si pochvalují, jak dobře to bylo natočeno, dostali přesně to, v co doufali,“ uvedl Ted Sarandos z televizní společnosti Netflix.

Jemu teď zbývá přesvědčit autory scénáře Amy Sherman-Palladino a Dana Palladina, aby napsali a natočili další díly.

Čtyřdílné pokračování se s diváky rozloučilo otevřeným koncem. Rory (Alexis Bledel) přiznává, že je těhotná. Kdo je ale otcem – zda přítel Logan Huntzberger, bývalý milenec Jess, či neznámá jednorázovka – to se můžou fanoušci dozvědět jedině tehdy, vzniknou-li další díly.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související