Renée Zellweger chce natočit čtvrtou Bridget Jones

Velikost textu: AAA

15. 6. 2017

Herečka Renée Zellweger po natáčení filmu Bridget Jones – S rozumem v koncích prohlásila, že nechce mít s postavou anglické novinářky nic společného. Ale navzdory tomu loni do kin vstoupil snímek Dítě Bridget Jones. Texaská kráska změnila názor a teď dokonce hovoří o tom, že by ráda natočila ještě čtvrtý příběh o praštěné žurnalistce z Londýna.

Vše teď podle Renée záleží na autorce scénáře Helen Fielding, jestli bude mít dost dobrých nápadů a tvůrčí energie osud stárnoucí Bridget posunout někam dál.

Na to, zda by chtěla Bridget hrát znova, se jí ptali na Greenwichském mezinárodním filmovém festivalu v Connecticutu. A Renée odpověděla: „Sobecky v to doufám! Ona je velmi zábavná!

Osmačtyřicetiletá držitelka Oscara poprvé kvůli Bridget musela výrazně přibrat v roce 2001, když natáčela Deník Bridget Jones. O tři roky později do kin vstoupil snímek Bridget Jones – S rozumem v koncích a tehdy Zellweger tvrdila, že už o roli nestojí, protože kvůli ní musí vždy nechutně přibrat a pak složitě kila zase shazovat. Dvanáct let nato ale názor změnila.

„Tohle léto budu dělat něco, co jsem ještě nikdy nedělala, takže se na to moc těším,“ dráždila fanoušky Renée s tím, že nový projekt bude zřejmě sama režírovat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související