Daniel Craig otočil. Bonda si zřejmě zahraje i popáté

Velikost textu: AAA

15. 7. 2017

Daniel Craig sice ještě před časem tvrdil, že si raději podřeže žíly, než by si měl znovu zahrát zřejmě nejznámějšího tajného agenta na světě, nyní ale obrátil. Podle posledních informací vyjednává o natáčení další bondovky a v roli Jamese Bonda se tak objeví popáté. Produncentka Barbara Broccoli podle všeho zřejmě také dojednává se zpěvačkou Adele natočení další titulní skladby.

Britský list Sunday Mirror tvrdí, že devětačtyřicetiletý herec zřejmě obrátil poté, co se začala objevovat jména jeho kolegů, kteří by jej mohli v roli tajného agenta 007 nahradit. „V producentských kruzích kolem Bonda se začala stahovat mračna a Daniel Craig je tak znovu ve hře jako nejpravděpodobnější hlavní hrdina další bondovky,“ cituje nedělník zdroj blízký Barbaře Broccoli.

Producenti údajně nechtějí v dnešních nejistých dobách experimentovat a spojení Daniel Craig a Adele už se jednou ukázalo jako výjimečně výdělečné a úspěšné. Adelina skladba k bondovce Skyfall byla první písníčkou k těmto filmům, která získala britskou i americkou nejprestižnější hudební cenu a také Zlatý globus.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související